Advert

CHP DE ÇAĞIRIYOR AMA...

CHP DE ÇAĞIRIYOR AMA...
CHP DE ÇAĞIRIYOR AMA... Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

MHP'den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “CHP’den bile teklif var ama halk bağımsız kalmamı istiyor” dedi.

Katıldığı bir televizyon programında  iki aydır 100 binin üzerinde insanla telefonla görüştüğünü, 100 binlerce insanın sosyal medyadan kendisine ulaştığını belirten Milletvekili Cemal Enginyurt, “Bunların içerisinde o partiye, bu partiye geç diyenler var ama yüzde 95'i beni bağımsız olarak görmek istiyor” diye konuştu.

Giresun'dan, Trabzon'dan, Rize'den, Diyarbakır'dan, Mardin'den de arandığını belirten Enginyurt, şunları söyledi:

“Bu görüşmelerde diyorlar ki, 'Biz seçmen kütüğümüzü Ordu'ya alacağız. Seni bağımsız milletvekili yapacağız.' Birçok CHP'li, AK Partili, İYİ Partili, MHP'li arkadaşlarımız beni topyekun bağımsız olarak sevdiklerini, kabul ettiklerini görüyorum. Tabi zaman ne getirir, ne götürür bilemiyorum. Yani önümüzde süreç var. Şu anki düşüncem bağımsız olarak milletvekili adayı olmayı planlıyorum. Diğer partilerin hepsine saygım var. Fakat İYİ Parti'ye geçer misin diyorlar? Geçmem. Bu İYİ Parti kötüdür, iyidir anlamında demiyorum. Şu anki düşüncemi ifade ediyorum” dedi. Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV