ÇAMBAŞI'NA ALTERNATİF YOL

ÇAMBAŞI'NA ALTERNATİF YOL
ÇAMBAŞI'NA ALTERNATİF YOL Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çambaşı Yaylası’na ulaşım imkanı sağlayan en zorlu ve en kısa güzergahlardan biri olan Gelinkaya, Yeşilyurt Mahallelerinin yolunu betonla buluşturdu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Yokuşdibi, Yeşilyurt ve Gelinkaya Mahalleleri’ni Karadeniz-Akdeniz Yolu’na bağlayan, 3 bin 700 metre uzunluğundaki güzergahta beton yol çalışmalarının tamamlandığını söyledi.

"Turizme de katkı sağlayacak"

Karadeniz’in zorlu coğrafyasında, özverili bir çalışma yürüttüklerini vurgulayan Başkan Güler, “Karadeniz Akdeniz Yolu’ndan bağlanarak, Gelinkaya ve Yeşilyurt üzerinden Yokuşdibi Mahallesi’ne uzanan bağlantı yolunun 3 bin 700 metrelik en sıkıntılı bölümünü beton yola kavuşturduk. Bu yol aynı zamanda Çambaşı Yaylası’na alternatif ulaşım imkanı sağlayan en kısa güzergahlardan bir tanesi. Turizme de büyük katkı sağlayacak olan yol, ilimize hayırlı olsun” dedi.

Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya ise “Yokuşdibi, Yeşilyurt, Gelinkaya Mahalleri dere yolu bağlantısı grup yolunda beton yol çalışmaları tamamlandı." diye konuştu.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşı sırası 75 yaş üstünde
Aşı sırası 75 yaş üstünde
Son dakika transferi!
Son dakika transferi!