Advert

ÇAMAŞ KANYONU, TÜRKİYE'YE TANITILACAK!

ÇAMAŞ KANYONU, TÜRKİYE'YE TANITILACAK!
ÇAMAŞ KANYONU, TÜRKİYE'YE TANITILACAK! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Çamaş ilçesinde bulunan ve cazibesi ile 7’den 70’e her kesimin büyük ilgisini çeken Çamaş Kanyonu’nu Ordu turizmine kazandırmak için çalışma başlatıyor.

Ordu’nun gizli kalmış güzelliklerini gün yüzüne çıkarmaya devam edeceklerini ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler,, güzelliğin, doğallığın ve yeşilliğin iç içe olduğu Çamaş Kanyonunu turizme kazandırmak için Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak çalışma başlattıklarını söyledi.

'Çamaş Kanyonunu Türkiye'ye ve dünyaya tanıtmayı amaçlıyoruz' diyen Başkan Güler; "Yapacağımız küçük dokunuşlarla kanyonu turizm cazibe merkezlerimizden biri haline getirmek istiyoruz. Çamaş Kanyonu doğal yaşam içinde sessiz ve huzur dolu bir gün geçirmek isteyenlerin uğrak noktası olacak. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak buraya özel önem veriyoruz. Kısa süre içinde başlayacağımız çalışmalar tamamlandığında burası dünyanın sayılı yerlerinden birisi olacağı gibi yerli ve yabancı turistlerin de uğrak noktası olacak." dedi.

Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV