Advert

ÇAKIRTEPE HASTANESİ’NDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

ÇAKIRTEPE HASTANESİ’NDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
ÇAKIRTEPE HASTANESİ’NDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Türk Kızılayı Ordu şubesi ile Ünye Özel Çakırtepe Hastanesince Hastane önünde düzenlenen kan bağışı kampanyasına Çakırtepe Hastanesi uzman doktorlarından Ordu Tabip Odası Başkanı Ali Coşkun ile Hastane Mesul Müdürü Ecz. Davut Durak başta olmak üzere sağlık çalışanları ve vatandaşlar destek verdi.

Ordu Tabip Odası Başkanı Uzm. Dr. Ali Coşkun kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kızılayımız zor ve acil durumlarda en büyük kan tedarikçimiz, hayat kurtaranımız. Kızılayımızın son günlerde kan stoklarının azaldığını öğrendik. Biz de sağlık camiası olarak seyirci kalamayız. Vatandaşlarımız da seyirci kalamaz diye düşündük. İlk ayağını ilk olarak Çakırtepe Hastanesi’nden başlatarak, buradaki personellerimizin de katılımını sağlayarak ve vatandaşlarımızın da desteğini alarak kan bağışı çalışması yaptık. Bu konuda destek olan Ünyeli vatandaşlarımız ve sağlık çalışanlarımızın yanı sıra Kızılay ekibine teşekkür ediyorum. Kızılayımızı kan yönünden destekleyelim. Hele ki bu pandemi döneminde yatan ve tedavi bekleyen hastaların buna çok ihtiyacı var. Bu hastalarımız sizin de yakınınız olabilir. Bu çağrıya sessiz kalmayalım” dedi.

Ünye’de haftanın 3 günü kan bağış kampanyası düzenlediklerini söyleyen Kızılay Ünye Şubesi Başkanı İsmet Küçükoğlu, kampanya düzenleyerek Kızılay’a destek olan Ordu Tabip Odası Başkanı Ali Coşkun ve İş adamı Hasan Basri Durak’a teşekkür ederek Kızılay rozeti taktı. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAŞLARIN YOKSA, YÜZÜNDE YOK
KAŞLARIN YOKSA, YÜZÜNDE YOK
Hüseyin Baş:
Hüseyin Baş: "Abdülhamit ne ise Atatürk o değildir*