Advert

BÜYÜKŞEHİR VİTESİ 5'E ATTI!

BÜYÜKŞEHİR VİTESİ 5'E ATTI!
BÜYÜKŞEHİR VİTESİ 5'E ATTI! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi yeni alınan 95 adet iş makinesiyle birlikte, Fen İşleri Dairesi, Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi ile OSKİ Genel Müdürlüğü filosunu güçlendirdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, toplam 54 milyon lirayı bulan araçların 2,5 yıl içerisinde yapacağı çalışmalarla kendisini amorti edeceğini söyledi.

"Ucuz ve verimli"

İlçelerde başlatılan asfalt ve beton yol seferberliğiyle önemli mesafeler kat ettiklerini söyleyen Başkan Güler, “Kullanacağımız bu makinelerle, başta yol meselesini dönemimizi beklemeden bitireceğiz. Yerel yönetimlerde, birinci yılda birinci vites, ikinci yılda ikinci vites, üçüncü yılda üçüncü vites, dördüncü vites, seçime girerken de beşinci vitese atma gibi bir adet vardır. Bizim öyle bir derdimiz yok. Biz gelir gelmez beşinci vitese attık ve çalışmalarımızı yapıyoruz. Ucuz ve verimli olsun diye de kaynaklarımızı tespit ediyoruz” dedi.

 Ordu Büyükşehir Belediyesi OSKİ bünyesine 50 iş makinesi kazandırırken, Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi’ne 17 araç ve Fen İşleri Dairesi Başkanlığı'na ise 28 araç kazandırıldı.

Haber merkezi

 

 

​ 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV