BÜYÜKŞEHİR-GÜLYALI EL ELE…

BÜYÜKŞEHİR-GÜLYALI EL ELE…
BÜYÜKŞEHİR-GÜLYALI EL ELE… Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

         

Büyükşehir Belediyesi’nin Gülyalı’daki hizmetlerinde CHP’li belediyeyi yok saymaması, dikkat çekti. Belediye Başkanı Ulaş Tepe de Büyükşehir’e astığı pankartlarla teşekkür etti.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Gülyalı ilçesinin en önemli ve en sorunlu güzergahlarından birini oluşturan Kestane-Ambarcılı grup yolundaki sıcak asfalt çalışmalarında finale yaklaştı. Toplam 6 mahalleye hizmet verecek olan, 8,5 kilometre uzunluğundaki yolda, 7,5 kilometrelik kısım sıcak asfaltla buluştu.

“İlçenin kaderi değişiyor“

Gülyalı ilçesinin önemli bir sorununu çözmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Bu güzergâh, Gülyalı ilçemizin en önemli yol ağlarından biriydi. Ayrılık, Mustafalı Kestane, Alibey, Ambarcılı ve Güneyköy mahallelerine hizmet verecek yolu sıcak asfaltla buluşturuyoruz. Gülyalı ilçemiz hem devlet yatırımları hem de büyükşehir yatırımlarıyla ilimizin en gözde ilçelerinden birisi oldu. Ordu Giresun Havalimanı, Çikolata Park, Kano Yarış Parkuru gibi yatırımlar ilçenin kaderini değiştirecek” dedi.

Başkan Tepe’den teşekkür

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Başkan Güler’e teşekkür etti. Tepe, “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ilçemiz ve vatandaşlarımız adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı. Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN ÜSTÜNTAŞ ÖDÜLÜ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
AYDIN ÜSTÜNTAŞ ÖDÜLÜ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
TAHTA AÇILDI!
TAHTA AÇILDI!