Advert

BÜYÜKŞEHİR ENVANTERİ GÜÇLENDİRDİ

BÜYÜKŞEHİR ENVANTERİ GÜÇLENDİRDİ
BÜYÜKŞEHİR ENVANTERİ GÜÇLENDİRDİ Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Son olarak 92 iş makinesini bünyesine kazandırarak güçlenen Ordu Büyükşehir Belediyesi, bu kez de asfalt plenti ve mobil konkasörün ardından hem zamandan hem de ekonomik olarak tasarruf sağlayacak seyyar mıcır yıkama makinesini belediye envanterine kazandırdı.

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, asfalt kaplama sırasında dikkat edilecek en önemli kriterlerden birinin yıkanmış mıcır kullanımı olduğu belirterek, özellikle ilçe yollarında sürdürülen çalışmalar sırasında mevcut konkasör şantiyesinden yıkanmış mıcır çekildiği, bunun da zaman ve maddi açıdan Belediyeye ek yük getirdiğini ifade etti.

Araç ve makine parkının her geçen gün büyüdüğünü aktaran Başkan Hilmi Güler, şunları söyledi, "Toplam 26 bin 378 kilometre ilçe belediyelerimizle birlikte kırsal yol ağımız var. Bu yol ağlarındaki çalışmalarımızda en önemli gider kalemlerinden birisi de nakliye masrafları olarak karşımıza çıkıyor. Yeni bir mıcır yıkama makinesi satın aldık. Bu araç saatte 100 ton mıcır yıkama kapasitesine sahip. Söz konusu araçla yol yapılan bölgeden temin edilecek mıcırı aynı yerde yıkayarak kullanılacağız. Böylece merkezdeki mıcır taşınmasının önüne geçilerek zamandan ve maliyetten kazançlı çıkacağız."

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
VAKALAR ÜLKE GENELİNDE ARTMAYA DEVAM EDİYOR
VAKALAR ÜLKE GENELİNDE ARTMAYA DEVAM EDİYOR