Advert

BOZTEPE'YE SICAK ASFALT!

BOZTEPE'YE SICAK ASFALT!
BOZTEPE'YE SICAK ASFALT! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu Belediyesi Boztepe Mahallesinde gerçekleştirdiği sıcak asfalt çalışması ile mahalle sakinlerini konforlu bir ulaşıma kavuşturdu.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in talimatları doğrultusunda “Bütün Şehir Eşit Hizmet” anlayışı ile 92 mahallede çalışmalarına aralıksız devam eden Altınordu Belediyesi, ulaşım alt yapısını güçlendirmek amacıyla mahallelerdeki asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşların standardı yüksek ve konforlu yollarda ulaşımlarını sağlamak amacıyla yapılan çalışmalar kapsamında Boztepe Mahallesi Kabaroğlu Sokakta bulunan güzergâh sıcak asfalt ile buluştu.  

Ordu Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen çalışmalarla konfora kavuşan yol hem mahalle sakinlerine hizmet veriyor hem de şehrimizin önemli turizm merkezlerinden olan Boztepe’ye alternatif bir güzergâh oluşmasına imkân sunuyor.

Sıcak asfalt çalışmalarını değerlendiren mahalle sakinleri yıllardır bekledikleri bir hizmetin yapılmasından dolayı mutluluk yaşıyor. Özellikle yaz aylarında toz, toprak içerisinde kaldıklarını belirten ve asfalt çalışması ile bu sorunların ortadan kalktığını aktaran mahalle sakinleri yapılan hizmet dolayısıyla Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e teşekkürlerini ilettiler.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV