Advert

'BİTMEYEN OTOGAR'DA SONA YAKLAŞILDI!

'BİTMEYEN OTOGAR'DA SONA YAKLAŞILDI!
'BİTMEYEN OTOGAR'DA SONA YAKLAŞILDI! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

25 milyon liraya bitirilmesi beklenirken, 3 kez borçlanma yapılarak 43 milyon liraya tamamlanması beklenen Yeni Ordu Otogarının kısa süre içerisinde hizmete açılacağı açıklandı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Kasım Ayı Toplantısı, paydaş kurum temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.Gerçekleştirilen toplantıda modern yapısı ile açılışına sayılı günler kalan yeni otogardaki şehirlerarası ve uluslararası araçların güzergahları ile terminalden yararlanacak firmaların düzenlemeleri belirlendi. Yapılan düzenleme ile Trabzon istikameti ile Samsun istikametinden gelen şehirler ve uluslararası araçlar çevre yolunu kullanarak otogara giriş çıkış yapacak. Aynı şekilde ilçelerden gelen araçların da son durakları otogar olacak.

"Hizmete açacağız"

Gerçekleştirilen Kasım Ayı UKOME toplantısında bir konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, “Kısa süre içinde hizmete açacağımız yeni otogar için her şey tamam. Artık, otogara giriş çıkış yapacak araçların güzergahları ile ilçelerden gelecek araçların kullanacakları güzergahları da belirledik. Ayrıca terminalden yararlanacak olan firmaların düzenlemelerine de bu toplantıda son şeklini verdik. İnanıyorum ki yeni otogar ilimize çok yakışacak. Modern yapısı ve son teknoloji kullanılarak yapılan bu tesisin ilimize ve ilçelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Öte yandan Ordu Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Olağan Toplantısında konuşan CHP Meclis Üyesi Sami Torun, 25 milyon liraya bitirilmesi beklenen Ordu Otogarının 3 kez borçlanılarak 43 milyon liraya ulaştığını söylemiş ve 'inşallah önümüzdeki günlerde tekrar para istemezsiniz' demişti.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ALTINORDU BELEDİYESİ'NDEN ÖNEMLİ FARKINDALIK
ALTINORDU BELEDİYESİ'NDEN ÖNEMLİ FARKINDALIK
Yeni otogarın hatları belli oldu!
Yeni otogarın hatları belli oldu!