Advert

“BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”

“BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”
“BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ” Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Cumhur ittifakının ortağı MHP İl Başkanı Naci Şanlıtürk ve Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin’e iadeyi ziyarette bulundu.

Başkan Tomakin, yaptığı konuşmada öncelikle yeni atanan MHP il Başkanı Naci Şanlıtürk ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ederek başarılar diledi, AK PARTİ ile MHP’nin Türkiye’nin bekası, ümmetin umudu ülkemizin çıkarları ile örtüşen iki liderin birlikte hareket ederek Cumhur ittifakını kurduğunu aradan geçen zaman zarfında birlikte uyum içinde çalışmayı gösteren güzel bir süreci Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin birlikte sorunsuz bir şekilde dünyaya örnek olacak şekilde yürüttüklerini belirterek, “Bizde Ordu’da her alanda işbirliğimizi artırarak birlikte güçlü Ordu’yu güçlü Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz” dedi.

MHP İl Başkanı Naci Şanlıtürk de, “Ülkenin kaderi bir her iki manada da partilerimizin kaderi bir” diyerek, şunları söyledi:

“Halit Başkan sizin abiniz olduğu gibi bizim de abimizdir. Hem siyaseten hem de ortaklık nedeniyle birbirimizin eksikliklerini, açıklarını, yanlışlarını kapayacağız. İnşallah, Cumhur ittifakı bağlamında da nasıl ki, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile, sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli‘nin Türkiye için gösterdikleri Ülkemizin ve milletimizin geleceği adına 2023, 2053 hedeflerini biz de taşrada Ordu ilinde bu politikaların takipçisi olacağız” diye konuştu. Ordu Hayat

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV