Advert

Bir solukta Çambaşı yaylası…

 Bir solukta Çambaşı yaylası…
 Bir solukta Çambaşı yaylası… Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Gazetemiz yazarı Yavuz Kalyoncuoğlu’nun “Dünden Bugüne Ordu Yaylaları” isimli ilk kitabı yayınlandı. Kitap Ergin Karlıbel Vakfı tarafından bastırıldı.

            Ordu yaylaları ile ilgili en kapsamlı araştırma gazetemiz yazarı Yavuz Kalyoncuoğlu tarafından yapılarak, kitaplaştırıldı, Ergin Karlıbel Vakfı tarafından da bastırıldı. 288 sayfalık, renkli ve siyah-beyaz resimlerle desteklenmiş kitap, Ceylan Ofset(Samsun)’te basıldı.

            Kitabın bir sosyal sorumluluk gereği basımını üstlenen Ergin Karlıbel Vakfı Başkanı Ergin Karlıbel, kitabın önsözünde; “Vakıf olarak bu memlekete bir borcumuz gereği, sosyal sorumluluk projelerimiz içerisine Çambaşı’nı dünü ve bugünü ile gelecek kuşaklara aktarmak için bu araştırmayı da kitaplaştırmak gerekiyordu, onu da üstlendik. Bu kitapta geçmişten bugüne Çambaşı’nı her yönü ile bulmak mümkün. Güzel fotoğraflar da çabası… Sevgili Yavuz kitabın içine sosyal sorumluluk projelerimizden olan Çambaşı Tatil Köyü’nü de koymuş. Güzel de olmuş. Eline, zihnine, emeğine sağlık diyorum. İyi okumalar.” Diyor.

            Kitabın yazarı Yavuz Kalyoncuoğlu da önsözünde, paylaşımın ve yazmanın önemini şöyle özetliyor;

            “Nice insanlar, gördükleri güzellikleri, yaşadıkları tecrübeleri kendisinden sonrakilere aktarmadan ebediyete intikal etmişler. Aynı hayatı yapmayıp, paylaşmayı tercih ettim. Ne kadar yaşarsanız yaşayın, dönüp geri baktığınızda hatırlayabildiğiniz fazla bir şeyinizin olmadığını görürsünüz. Ama yazarsanız, yazdıkça daha da yazma ihtiyacı hissedecek, neler yaşamışım diyeceksiniz. Okurken yaşamanız dileğiyle…” Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI