Advert

BİK'TEN BAŞKAN GÜLER'E ZİYARET

BİK'TEN BAŞKAN GÜLER'E ZİYARET
BİK'TEN BAŞKAN GÜLER'E ZİYARET Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Basın İlan Kurumu Ordu Şube Müdürü Engin Kaşdaş, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i makamında ziyaret etti.

Ordu Şube çalışmaları, Basın İlan Kurumu’nun sektöre yönelik kısa, orta ve uzun vadeli faaliyet ve destekleri ile Ordu gazeteleri hakkında Başkan Güler’e bilgi veren Şube Müdürü Kaşdaş 1 Kasım 2020 tarihi itibari ile Giresun’a da hizmet verildiği bilgisini paylaştı.

Kaşdaş ayrıca, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran’ın talimatıyla bastırılan Dr. Mehmet Gedizli’ye ait “Söyleyebilmek, Okuyabilmek, Yazabilmek, Türkçede Karşıt Benzer Anlamlı Kelimeler, Türkçede Benzer Anlamlı Kelimeler, Türkçenin Fiiller Sözlüğü, Türkçede Öbek İsimler Sözlüğü, Türkçenin İsimler Sözlüğü” kitaplarından oluşan seti de Başkan Güler’e taktim etti.

Basın İlan Kurumu Ordu Şube Müdürlüğü’nün yeniden faaliyete geçmesinin ve Giresun’a da hizmet vermesinin önemine değinen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler de ziyaret ve anlamlı hediye dolayısıyla teşekkür etti.

Güler, ayrıca Basın İlan Kurumu’nun sektörü güçlendirmek adanı yapacağı her türlü çalışmaya destek olmaya hazır olduklarını ifade ederek Şube Müdürü Kaşdaş ve ekibine başarı dileklerinde bulundu.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
VAKALAR ÜLKE GENELİNDE ARTMAYA DEVAM EDİYOR
VAKALAR ÜLKE GENELİNDE ARTMAYA DEVAM EDİYOR