Advert

BEKYÜREK, GİTMEDİK OKUL BIRAKMIYOR

BEKYÜREK, GİTMEDİK OKUL BIRAKMIYOR
BEKYÜREK, GİTMEDİK OKUL BIRAKMIYOR Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek, Başöğretmen Anadolu Lisesi, Eskipazar İlkokulu/Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu ile 75.Yıl Cumhuriyet İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret etti.

İlk ziyaretini Başöğretmen Anadolu Lisesi'ne yapan Bekyürek, Okul Müdürü Hasbi Tut ile Müdür Yardımcıları Fatih Candan ve Şaban Yılmaz tarafından karşılandı. Daha sonra öğrenci ve öğretmenlerle birlikte bayrak törenine katıldılar.

Eskipazar İlkokulu/Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu'nu da ziyaret eden Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek, Okul Müdürü Beşir Çiçek ile Müdür Yardımcıları Gülveren Kahraman, Emine Avcı ve Oğuzhan Atasever tarafından karşılandı. Daha sonra okul müdüründen okulun genel durumu, yeni eğitim öğretim yılına yönelik hazırlıklar ile eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Okulun birimlerini gezerek pandemi nedeniyle hijyen konusunda yapılan çalışmaları inceleyen Bekyürek, derslere katılıp öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti, okul yöneticileri ve öğretmenlerine çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretini sona erdirdi.

Bekyürek, son ziyaretini ise 75.Yıl Cumhuriyet İlkokulu/Ortaokuluna yaparak burada Okul Müdürü Birsan Ürey ile Müdür Yardımcıları Osman Altunışık, ve Sedat Arslan tarafından bilgiler aldıktan sonra okulda incelemelerde bulundu.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAHİR ALTAŞ'A SON GÖREV
TAHİR ALTAŞ'A SON GÖREV
SARI CELAL’İ DE KAYBETTİK
SARI CELAL’İ DE KAYBETTİK