Advert

BAŞKAN TEPE'DEN İYİ PARTİ'YE ZİYARET

BAŞKAN TEPE'DEN İYİ PARTİ'YE ZİYARET
BAŞKAN TEPE'DEN İYİ PARTİ'YE ZİYARET Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, İYİ Parti Ordu İl Başkanlığına seçilen Ekrem Şentürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar diledi.

Ordu’da Millet İttifakının kazanmış olduğu tek belediyenin Gülyalı Belediyesi olduğunu hatırlatan Başkan Tepe, “Gülyalı’da ittifak uyumlu bir şekilde çalışıyor. Bizim daha çok birlikte olmaya, beraber olmaya ihtiyacımız var. Gülyalı’da yaktığımız ışığı Ordu’nun tamamına yayacağız. Bu doğrultuda Gülyalı'da örnek uygulamalara imza atıyoruz. Ordu kamuoyu çalışmalarımızı takdirle karşılıyor. Kimseyi ayırt etmeden, eşit, şeffaf ve katılımcı bir anlayışla Gülyalı’yı yönetiyoruz. Ziyaretimiz vesilesiyle İl Başkanımız Ekrem Şentürk’e ve yönetim kuruluna yeni görevinde başarılar diliyoruz. Ordu’yu hep birlikte daha iyiye daha güzele kavuşturacağız” dedi.

"Gülyalılı hemşehrilerimizin yanındayız"

İYİ Parti’nin henüz 3 yıllık bir parti olduğunu ifade eden Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, “Çok kısa sürede örgütlenerek Türkiye’nin siyasal arenasında kalıcı bir konuma yerleştik. Ordu’daki çalışmalarımız ve halkımızın bizlere olan inancı her geçen gün artıyor. Sokağın derdi ekonomi. Ülke olarak çok sancılı bir dönemden geçiyoruz. Milletimizi ekonomik, siyasal, kültürel çıkmazlardan kurtaracak güce,  inanca ve kadroya sahibiz. Millet ittifakı olarak Gülyalı’daki çalışmalardan oldukça memnunuz ve yakından takip ediyoruz. Her zaman Gülyalılı hemşehrilerimizin ve sizlerin yanındayız” dedi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
VAKALAR ÜLKE GENELİNDE ARTMAYA DEVAM EDİYOR
VAKALAR ÜLKE GENELİNDE ARTMAYA DEVAM EDİYOR