Advert

BAŞKAN GÜLER'DEN GÖLKÖY'E ÖZEL İLGİ!

BAŞKAN GÜLER'DEN GÖLKÖY'E ÖZEL İLGİ!
BAŞKAN GÜLER'DEN GÖLKÖY'E ÖZEL İLGİ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Hafta sonu mesaisini Gölköy ilçesine ayıran Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, "Gölköy ilimiz için önemli bir ilçe. Muhteşem doğası, doğal güzellikleri ve kadim bir tarihi var. Gölköy’ü bir çekim merkezi haline getirmek için çalışmalarımız sürecek." dedi.

Gölköy'de incelemelerde bulunup, devam eden ve planlanan projeleri sahada inceleyen Başkan Güler, Türkiye’nin 36. Doğal Tabiat Parkı Ulugöl’ü gezdi.

"Yolla birlikte turizm de gelişecek"

Gölköy-Mesudiye karayolundan başlayarak Gölköy-Aybastı karayoluna uzanan ve toplam 10 mahalleye hizmet verecek olan güzergahtaki beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Güler, "Bu yol tamamlandığı zaman daha konforlu bir ulaşımı vatandaşların hizmetine sunacağız. Hem Gölköy Kalesi hem de Ulugöl, Ordu’nun ve Türkiye’nin en güzel yerlerinden birisi. Burada hem ulaşım konforunda, hem yaşam kalitesinde, hem de turizm gelirlerinde bir artış olacak." dedi.

Başkan Güler, son olarak Gölköy ilçesine bağlı Kale, Cihadiye, Süleymaniye, Haruniye, Yuvapınar ve Güzelyayla mahallelerine hizmet verecek olan güzergahta devam eden asfalt ve beton yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
100'ER 100'ER ÖLÜYORUZ!
100'ER 100'ER ÖLÜYORUZ!
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ