Advert

Basın ödülleri 4. kez verilecek

Basın ödülleri 4. kez verilecek
Basın ödülleri 4. kez verilecek Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği ‘Basın Ödülleri Yarışması’ düzenleyecek. Yazılı, görsel, sözel ve internet medyası olmak üzere 4 dalda gerçekleştirilecek yarışmanın ödülleri ise pandemi süreci nedeniyle daha sonra ilan edilerek düzenlenen törenle sahiplerini bulacak.


Yarışmanın diğer yıllarda olduğu gibi bu yılda yine yazılı basın, görsel, sözel ve internet medyası olmak üzere 4 dalda basın çalışanları arasında yapılacağını hatırlatan Genel Sekreter Muzaffer Şensoy, yazılı basın çalışanları arasında; haber, haber fotoğrafı, mizanpaj, köşe yazısı ve spor haberi dallarında, televizyon çalışanları arasında; en iyi haber, en iyi program, en iyi spor programı, en iyi spor haberi ve yılın sunucusu dallarında, radyo çalışanları arasında yılın programcısı dalında ve internet medyasında ise en iyi haber dalında seçici kurulun vereceği özel ödüllerimiz olacak” dedi. Ahirete intikal etmiş gazete ve basın çalışanlarını da unutmadıklarını belirten Şensoy; “ödüllerimizi basından merhum büyüklerimiz Bilal Köyden, Rıza Şimşek, Tuncer Engin, Aydın Ateş, Uğur Gürsoy, Erol Ataşan ve Haldun Altınel’in adına vererek onları unutmadan ve unutturmadan anmaya devam edeceğiz” dedi.

Yarışmaya katılacak adaylar 1 yıl içinde yayınlanan eserlerini en geç 30 Eylül 2020 tarihinde saat 17.00’ye kadar Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Genel Sekreterliğine en az 4 nüsha olarak ulaştırması gerektiğini belirten Şensoy, “ödül törenini ise pandemi süreci nedeniyle daha sonra ilan ederek, düzenlenen törenle ödüllerini sahipleri ile buluşturacağız” diye konuştu.  

Haber merkezi

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
72 kişi daha koronavirüse yenildi
72 kişi daha koronavirüse yenildi