Advert

BAKAN SELÇUK'U VALİ SONEL KARŞILADI

BAKAN SELÇUK'U VALİ SONEL KARŞILADI
BAKAN SELÇUK'U VALİ SONEL KARŞILADI Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 22 Ağustos'ta, 11 kişinin hayatını kaybettiği, 4 kişinin de kaybolduğu sel felaketi sonrasında bölgelerinde devam eden faaliyetleri gözden geçirmek ve değerlendirmek için dün Giresun'a geldi. Bakan Selçuk'u Ordu Valisi Tuncay Sonel karşıladı.

Sabah saatlerinde Ordu Giresun Havalimanı'na inen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u Ordu Valisi Tuncay Sonel karşıladı. Bakan Selçuk ve Sonel bir süre sohbet etti. Ardından Selçuk, Giresun'a geçti.

Bakan Selçuk, bazı ziyaret ve programlara katılmak üzere geldiği Giresun'da açıklamalarda bulunarak; "Milli Eğitim Bakanlığı olarak bizler de eğitim yatırımları konusunda her türlü tedbiri almış bulunuyoruz, almaya da devam ediyoruz. Bugün burada eğitim-öğretim hayatımızın yüz yüze başlaması dolayısıyla da tekrar bir ziyaret tertip edip buradaki faaliyetleri sayın valimiz ve vekillerimizle birlikte gözden geçirmek ve bir değerlendirme yapmak üzere bulunuyoruz. Burada yapacağımız değerlendirme çalışmaları sonucunda da iş ve işlemlerin gidişatı hakkında bir istişare fırsatı da olacak. Bundan sonrası için de her türlü yatırımın, tedbirin alınacağı konusunda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Burada yapılması gereken işler konusunda zaten sürekli bir irtibatımız var ve bu irtibat doğrultusunda da devam eden çalışmalar söz konusu." dedi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV