“AYAĞINIZA TAŞ DEĞMESİN”

“AYAĞINIZA TAŞ DEĞMESİN”
“AYAĞINIZA TAŞ DEĞMESİN” Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Mesaisinin büyük bir kısmını vatandaşlara ve sahada yürütülen çalışmalara ayıran Başkan Aşkın Tören, hafta sonu mesaisinde Yeşilköy Mahallesini ziyaret etti.

Yeşilköy mahallesinde devlet-vatandaş İşbirliği’nin güzel bir örneğinin sergilendiği yol çalışmasını yerinde inceleyen Başkan Tören’e incelemeleri sırasında Yeşilköy Mahalle Muhtarı Utku da eşlik etti. Tören, “Kırsal mahallelerde bugüne kadar görülmemiş bir şekilde hizmet ve proje ürettik. Yeşilköy Mahallemizin uzun yıllar yaşadığı yol sıkıntısına kayıtsız kalamazdık. Birlik ve beraberliğimiz, birlikte iş birliğimiz neticesinde yolları sorun olmaktan çıkartacağız. Altınordu’muzun 92 mahallesine hizmet sorumluluğum var. Beni fahri bir evladınız olarak görmenizi istiyorum. Hiçbirinizin ayağına ve aracının tekerleğine taş değmesin istiyoruz” dedi.

Devlet-vatandaş işbirliği

Yeşilköy’de muhtar Uğur Utku’nun öncülüğünde; mahalle sakinlerinin birlik ve beraberlikleri, ve dayanışmasının takdire şayan olduğuna da vurgu yapan Başkan Aşkın Tören, şunları söyledi:

”Birlik ve beraberliğimiz, birlikte iş birliğimiz neticesinde yolları sorun olmaktan çıkartacağız. Biz de Bütün şehir eşit hizmet dedik. Yol medeniyettir dedik, yola revan olduk. İnşallah 92 mahallemizde planlı programlı bir şekilde yol meselesini bu şehrin kaderi olmaktan, sorunu olmaktan çıkaracağız.”

Genişletme çalışmaları devam eden 2 km’lik güzergâh aynı zamanda Yeşilköy mahallesini Karaoluk mahallesine bağlayan alternatif bir yol olarak da hizmet verecek. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Komşular zirvede!
Komşular zirvede!
90 PERSONEL ALINACAK
90 PERSONEL ALINACAK