Advert

ANLAMLI PROJEYE KALİTE ÖDÜLÜ!

ANLAMLI PROJEYE KALİTE ÖDÜLÜ!
ANLAMLI PROJEYE KALİTE ÖDÜLÜ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Şehit Doğan Gökbulut İlkokulu tarafından yürütülen 'Şehidimi Tanıyorum, Vatanıma Sahip Çıkıyorum' e Twinning Projesi Avrupa Kalite Etiketi ile ödüllendirildi.

Şehit Doğan Gökbulut İlkokulu tarafından hazırlanan, İngilizce Öğretmeni Banu Şahin tarafından yürütülen "Şehidimi Tanıyorum, Vatanıma Sahip Çıkıyorum" e-twinning projesi 2019 yılı Ağustos ayında başlamıştı. Bu proje, adında "ŞEHİT" kelimesi bulunan okulların bir araya gelmesiyle oluşturulmuş, manevi değeri yüksek bir projeydi. Projede ülkemizden 46 ve Azerbaycan'dan 1 olmak üzere toplam 47 okul yer aldı. Aynı zamanda 525 öğrenci aktif bir şekilde proje etkinlikleri gerçekleştirdi.

 Projedeki amaç, özellikle küçük yaştaki öğrencilerimize şehitlik kavramını öğretmek, vatan, millet, bayrak sevgisi aşılamak, farklı okullardan öğrencilerle iş birliği kurmalarını sağlamak ve öğrencilerimizi teknoloji kullanımında aktif hale getirmekti.

Pek çok hedefi içinde barındıran bu proje Ulusal Destek Servisinin yaptığı değerlendirmeler sonucu 7 Ekim 2020'de Ulusal Kalite Etiketiyle, 28.10.2020 tarihinde ise Avrupa Kalite Ödülü ile de ödüllendirildi.  

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ALTINORDU BELEDİYESİ'NDEN ÖNEMLİ FARKINDALIK
ALTINORDU BELEDİYESİ'NDEN ÖNEMLİ FARKINDALIK
Yeni otogarın hatları belli oldu!
Yeni otogarın hatları belli oldu!