Advert

ALTINORDU'NUN HEDEFİ KONFORLU ŞEHİR

ALTINORDU'NUN HEDEFİ KONFORLU ŞEHİR
ALTINORDU'NUN HEDEFİ KONFORLU ŞEHİR Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, merkez ve kırsal ayrımı yapmaksızın şehrin her yerinde altyapı ve üstyapı çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam ettiklerini söyledi.

Şehir merkezinde yürütülen hummalı altyapı çalışmalarının yanında kırsal mahallelerin yıllardır beklediği yol sorununa da el atan Altınordu Belediyesi ilçe genelini adeta şantiyeye alanına çevirdi.

Düz Mahalle, Şirinevler, Karapınar ve Yeni Mahallede köklü altyapı değişikliği gerçekleştirip yılların kronik sorunlarını ortadan kaldıran Altınordu Belediyesi her yerde.

Yıllardır bir taşın dahi sökülüp yenilenmediği Zaferimilli mahallesi Uğurveren sokağa da el atan Altınordu Belediyesinin Uğurveren sokakta başlayan altyapı çalışmaları sürerken vatandaşların beklediği altyapı çalışması aynı anda Cumhuriyet mahallesi ve Şirinevler mahallesinde de başlatıldı. Aynı anda birçok noktada devam eden çalışmalar vatandaşların yüzünü güldürüyor.  Yapılan çalışmalarla kullanım ömrünü tamamlamış yağmur suyu hatları sökülerek günün şartlarına uygun yeni yağmur suyu hatları ile altyapı yenileniyor.

Birçok noktada sürdürdüğü altyapı çalışmaları ile iklim değişikliklerine bağlı olarak gerçekleşen aşırı yağışlarda yaşanan sorunlara çözüm üreten Altınordu Belediyesi, bu çalışmalarıyla konforlu şehir hedefine adım adım ilerliyor.

Bütün şehir eşit hizmet anlayışı ile merkez ve kırsal ayrımı yapmaksızın şehrin her noktasına dokunduklarını belirten Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “şehrimiz genelinde gece gündüz kesintisiz sürdürdüğümüz çalışmalar sonunda Altınordu’muz altyapısı ve üstyapısı ile topyekûn bir değişim ve dönüşüm yaşayacak” dedi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERAL AKŞENER ORDU’YA GELDİ
MERAL AKŞENER ORDU’YA GELDİ
YEMİN VE RUHSAT TÖRENİ
YEMİN VE RUHSAT TÖRENİ