Advert

ALTIN PARLIYOR!

ALTIN PARLIYOR!
ALTIN PARLIYOR! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Kuyumcu esnafı Muhammed Altunel, altın fiyatlarının yükselmesinin kimseyi aldatmaması gerektiğini belirterek, "Altın fiyatları daha da yükselecek. Altın her yıl üzerine koymuştur. Altın hiçbir zaman geri gelmez, hep ileri gider, daima da kazandırır." dedi.

Yıllardır en iyi yatırım aracının altın olduğunu aktaran Altunel, yatırım yapacak vatandaşların yine altını tercih etmesi önerisinde bulundu.

"Altına yatırım yapan kazanır"

Büyün ülkelerin artık altın yatırımına döndüğüne dikkati çeken Altunel; "Her zaman en iyi yatırım aracı altındır. Altın fiyatları daha da yükselecek. Vatandaşlarımız geçmiş tarihe bakabilirler. Altın her yıl üzerine koymuştur. Altın hiçbir zaman geri gelmez, hep ileri gider. Yatırımda en güvenilir liman altındır. Paralar değişir ama altın hiç değişmez. Altında daha da yukarıya doğru çıkacaktır. Çünkü dünya konjektöründe en iyi yatırım aracının altın olduğu kendini ispatladı. Bütün ülkeler yatırımlarını altına dönüştürüyor. Bu da halk için en iyi yatırım aracının altın olduğu anlamına gelir. Altın fiyatlarının yükselişi şaşırtmamalı. Önümüzdeki süreçte de altın fiyatlarındaki yükseliş devam edecektir. Altına yatırım yapan yine kazanır." dedi.

"Sahte altına dikkat"

Piyasada sahte altının döndüğünü ve vatandaşların dikkatli olması gerektiğini de aktaran Altunel, şunları söyledi; "İnsanlar, Kuyumcular Derneğine bağlı kuyumculardan alışveriş yapsınlar. En güvenilir yer olarak oralardır. Kimse dışarıdan elden altın alışverişi yapmasın. Teknoloji o kadar gelişti ki, artık altının sahteliğini kuyumcular bile ayırt edemeyecek duruma geldi. Vatandaşlarımıza önemli tavsiyem; sadece Kuyumcular Derneğine üye olan kuyumculardan altın alışverişi yapmaları."

Altının en güvenli liman olduğunu söyleyen Muhammed Altunel, ileriyi görmenin mümkün olduğunu, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da altına yatırım yapanın kazanacağını kaydederek, sözlerini tamamladı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV