ALTAŞ AİLESİNDEN 8 DERSLİKLİ ANAOKULU

ALTAŞ AİLESİNDEN 8 DERSLİKLİ ANAOKULU
ALTAŞ AİLESİNDEN 8 DERSLİKLİ ANAOKULU Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu ilçeside, gıda, inşaat, hazır beton, tarım, otomotiv, eğitim, medya sektörlerinde faaliyet gösteren Altaş Şirketler Grubu (Altaş Ailesi) tarafından 8 derslikli Anaokulu yaptırılacak.

Ordu’ya bir okul daha…

 

Altınordu ilçesinin Karacaömer Mahallesinde yaptırılacak 8 derslikli Anaokulu’nun yapım protokolü imza töreni, Vali Tuncay Sonel, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Anaokulu’nun yapımını üstlenen hayırsever iş insanları Selman Altaş ve Uğur Altaş’ın katılımıyla Valilik Makamında gerçekleştirildi.

“Mutlu bir gün daha yaşıyoruz”

Ordu’ya 8 derslikli bir Abnaokulu kazandıracak olan Altaş Ailesine teşekkür eden Vali Tuncay Sonel, şunları söyledi; “Ordu Ailesi olarak, bugün onurlu ve mutlu bir günü daha yaşıyoruz. Altaş ailesi, Ordu’muzun hakikaten değerlerinden birisi. Bir çok şirketlerinde, işletmelerinde yüzlerce insanımıza iş ve aş veren, ihracat yapan çok değerli bir aile. Hem Ordu’muza, hem ülkemize çok büyük katkıları olan bir aile. Bugün, daha önceki yıllarda olduğu gibi eğitimde de yine bir anaokulu yaparak, Ordu’muza katkıda bulunacaklar. Bu vesileyle hem Uğur bey kardeşime, hem Salman bey kardeşime Altaş ailesi adına teşekkürler ediyorum. Anaokulumuz 8 derslikli ve ismi de Derya Yeşim Altaş Anaokulu olacak. Yapılacak Anaokulunda bu vatana, millete, bayrağına hayırlı evlat olarak yetişecekler.”

“Öncülük ettiniz”

Hayırsever Altaş Ailesi adına duygularını dile getiren iş insanı Uğur Altaş, “Sayın Valim sizden de Allah razı olsun. Teşvik ettiniz, öncülük ettiniz. Aklımızda böyle bir proje yoktu sizin sayenizde oldu. İnşallah devamı da olur. Her yıl olmasa bile iki yılda bir, yılaşırı bir okul ya da cami yapmak ya da hayır kurumu yapmak inşallah nasip olur bizlere.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından hayırsever Altaş Ailesi tarafından Karacaömer Mahallesinde, 4,5 dönümlük arazi üzerine 8 derslikli olarak yaptırılacak Derya Yeşim Altaş Anaokulu’nun yapım protokolü imzalandı.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orbel akaryakıt istasyonu satıyor!
Orbel akaryakıt istasyonu satıyor!
"MAAŞLAR AÇLIK SINIRININ ALTINDA"