Advert

Ali öğretmeni hayata döndürdüler

Ali öğretmeni hayata döndürdüler
Ali öğretmeni hayata döndürdüler Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Aort damarı yırtılması sonucu Ordu Devlet Hastanesi’ne kaldırılan İngilizce öğretmeni Ali Odabaşı, doktorların başarılı bir operasyonu ile hayata tutundu.

            Son aylarda yönetimsel bazda birçok sıkıntılar yaşayan Ordu Devlet Hastanesi’nde KVC doktorları Doç. Dr. Mihriban Yalçın ve Opr. Dr. Alpaslan Telli olmak üzere tüm sağlık ekibi insanüstü gayret ile aort damarı yırtılan Ali öğretmenin hayata tutunmasını sağladılar.

Covid 19 salgın döneminde acil gelen hastanın yaşaması için Covid-19 olup olmadığını bilmeden dakikalar içinde müdahale etmek zorunda kalan sağlık ordusu çalışanlarına Ordu kamuoyu adına yürekten teşekkür ediyoruz.

Bu arada doktorların başarılı bir operasyon ile hayata tutundurdukları Altınordu 15 Temmuz İlkokulu İngilizce öğretmeni Ali Odabaşı’nın kan ihtiyacı için yapılan duyurulara yüzlerce kişi cevap vererek hastaneye koştu.

Başarı ve beceriksizlik bir arada

Bu arada oldukça özverili ve başarılı sağlık personeli olan Ordu Devlet Hastanesi’nin başhekimliği ise Haziran dönemi için SIFIR TL sabit dışı döner sermaye dağıtması da dikkat ve tepki çekti.

İlimizdeki 13 hastaneden çalışanlarına Haziran döneminde sabit dışı döner sermaye dağıtmayan sadece iki hastane var, bunlardan birisi de Ordu’nun en büyük hastanesi olan Ordu Devlet Hastanesi.

Yaptıkları olumsuz uygulamalar ile hem çalışanlarını, hem de hasta ve hasta yakınlarını sık sık sorunlarla karşı karşıya bırakan Ordu Devlet Hastanesi yöneticilerinin önümüzdeki dönem sözleşmelerinin uzatılmaması yönünde hem çalışanlar hem de kamuoyunun görüş birliği içinde olduğu görünüyor. Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI