Advert

AKKUŞ'TA YOL HASRETİ BİTİYOR

AKKUŞ'TA YOL HASRETİ BİTİYOR
AKKUŞ'TA YOL HASRETİ BİTİYOR Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Akkuş’un uzun yıllardır yol hasreti çeken Haliluşağı ve Akpınar mahallelerinin 8 km’lik grup yolu Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından sıcak asfalta kavuşturuluyor.

Akkuş’ta mahalle ve grup yollarında Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Akkuş Belediyesi tarafından başlatılan yol seferberliği devam ediyor. Standardı yüksek ve daha konforlu yollar için çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, zemin iyileştirme çalışmalarının bittiği Haliluşağı ve Akpınar mahallelerinin 8 km’lik grup yolunu ikinci kat emisyon asfalta buluşturuyor.

Asfalt çalışmalarının başladığı alanda Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Abdülkadir Hatipoğlu ile birlikte incelemelerde bulunan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci bölge için önem arz eden yolun asfaltla buluşmasından dolayı son derece mutlu olduklarını belirtti.

Mahalle sakinleri ise uzun zamandır bekledikleri yol çalışmasının yapılmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’e, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci’ye ve emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
100'ER 100'ER ÖLÜYORUZ!
100'ER 100'ER ÖLÜYORUZ!
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ