AKKUŞ, ÖNCELİĞİ YOLA VERDİ

AKKUŞ, ÖNCELİĞİ YOLA VERDİ
AKKUŞ, ÖNCELİĞİ YOLA VERDİ Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Akkuş Belediyesi ilçede başlattığı yol seferberliğiyle, 2020 yılında 211 km’lik rekor yol çalışması gerçekleştirerek vatandaşların hizmetine sundu.

 

Akkuş Belediyesi, ilçe genelinde mahallelerin yol sorununu gidermek, vatandaşların daha rahat konforlu ve güvenli yollarda seyahat edebilmesi için başlattığı yol seferberliğiyle rekor derecede yol yatırımı gerçekleştirdi. 2020 yılında Salman mahallesinde bulunan konkasör tesisini etkin bir şekilde kullanan ve yoğun şekilde mesai harcayan Akkuş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 211 km’lik yol çalışması gerçekleştirerek vatandaşların hizmetine sundu.

“Yol sorun olmayacak”

Birim müdürleriyle bir araya gelerek 2020 yılını değerlendiren Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, 2021 yılında da durmadan yorulmadan çalışarak Akkuş’ta yol sorunu olan mahalle bırakmayacaklarını söyledi. Salman mahallesine kurulan konkasör tesisiyle yol çalışmalarında önemli ölçüde tasarruf edip hizmetleri çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Demirci, “ yol medeniyettir diyerek daha yaşanabilir bir Akkuş için 2020 yılında çalışmalarımızı tüm hızıyla devam ettirdik. Konkasör tesisimizde geçtiğimiz yıl 104 bin ton malzeme üreterek, 128 km filler malzeme serimi, 66 km orman malzeme serimi, 18 km yeni yol, 193 km reglaj ve kanal temizliği, 460 m2 taş duvar, 4600 m2 parke yol, 4253 km de parke kaldırım çalışması gerçekleştirdik” dedi.

Demirci, 2021 yılında daha fazla hizmet üretmek istediklerini dile getirdi.

Haber merkezi

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haşereyle topyekün mücadele
Haşereyle topyekün mücadele
"SEYYANEN ZAM İSTİYORUZ"