Advert

AK PARTİ'DE KONGRELER HIZ KESMİYOR

AK PARTİ'DE KONGRELER HIZ KESMİYOR
AK PARTİ'DE KONGRELER HIZ KESMİYOR Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ak Parti'de ilçe kongreleri devam ediyor. Son olarak 7. İkizce ve Çaybaşı olağan genel kurulları yapıldı. İkizce'de başkanlığa Sıtkı Siyambaş seçilirken, Çaybaşı'nda ise mevcut başkan Adem Genç tekrar başkanlığa layık görüldü.

Ak Parti İkizce 7. Olağan Kongresinde mevcut başkan Hüseyin Korkmaz aday olmadı. AK Parti İkizce İlçe Başkanlığına daha önce 1 dönem İlçe Başkanlığı yapan Sıtkı Siyambaş seçildi. Sıtkı Siyambaş’ın Listesi şu isimlerden oluştu; Adem Uslu, Adem Küçükoğlu, Yakup Durmuş, Hülya Azaklı, Gülay Akkaya, Hasan Köse, Ahmet Şentepe, Ali Çimiç, Yılmaz Küçük, Ahmet Duman, Ümmühan Uslu, Bilgin Macit, Necati Kebiç, Hasan Cuni seçildi.

Ak Parti Çaybaşı  7. Olağan Kongresine ise mevcut Başkan Adem Genç tek liste girdi. Adem Genç Başkanlığındaki Liste şu isimlerden oluştu; İbrahim Demirci, Ahmet Öztürk, Nihat Semiz, Yaşar Doksar, Adil Demirci, Ceyhan Çiloğlu, Hasan Bardan, Serkan Yeşilyurt, İsa Bayır, Zeynep Güney, Fatih Karayiğit, Emine Saka, Oğuzhan Güler, Fatma Demircan Çalık'dan oluştu.

Ak Parti İkizce ve Çaybaşı kongrelerinde Ak Parti Ordu Milletvekilleri Metin Gündoğdu ve Ergün Taşçı'nın yanı sıra Ak Parti, İl Başkanı Halit Tomakin ve ilçe belediye başkanları da yer aldı.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV