Advert

ADIGÜZEL, ULUBEY HALKINI DİNLEDİ!

ADIGÜZEL, ULUBEY HALKINI DİNLEDİ!
ADIGÜZEL, ULUBEY HALKINI DİNLEDİ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordulu vatandaşların sorunlarını mecliste önergeler verip, basın toplantıları yaparak duyuran CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, Ulubey ilçesinde vatandaşları dinledi.

Milletvekili Adıgüzel, dün Ulubey ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. CHP Ulubey İlçe Başkanı Adnan Güzelordu'yu ziyaret eden Adıgüzel, sonrasında da İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve Belediye Meclisi üyeleri ile birlikte Ulubey Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Aydın'a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ulubey ilçesinde vatandaşların sorunlarını da dinleyen Adıgüzel, Uzunmahmut-Ören-Başçardak yolu ile Ulubey afet konutlarını su basması konularını da not alıp yetkililere seslendi.

"Yol sıkıntıları var"

Ulubey'de özellikle yol konusunda büyük sıkıntılar yaşandığını aktaran Adıgüzel, "Bugün Ulubey ve mahallelerinde vatandaşların sorunlarını dinleyip şikayetlerini aldık, yetkililere ilettik. Türkiye Büyük Millet Meclisinde dile getirilmesi gerekenleri ve önerge verilmesi gerekenleri not aldık. Özellikle yol konusunda büyük sıkıntı var. Vatandaşların bu konuda beyanları oldu. Özellikle Uzunmahmut-Ören-Başçardak yolunda Uzunmahmut'a kadar yol yapılmış ve asfaltlanmış ancak Ören-Başçardak tarafına asfalt yapılmamış. Bu bölgeye ayrımcılık yapılmış. Burası Türkiye Cumhuriyeti toprağı değil mi? Bu insanlar askere gidip vergi vermiyorlar mı? Yıllardır bu hükümetten hizmet alamıyorlar. Yine Ulubey afet konutlarında Temmuz ayında önerge vermiştik. Buradaki konutların yağmurda sel basması ile ilgili sorunları vardı. Yollarının yeni yapıldığını öğrendik yetkililere teşekkür ediyoruz ancak aydınlatma sorunları devam ediyor. Buranın kentsel dönüşüme alınması, bunun yapılırken de insanların konut konusunda mağdur edilmemesi gerekmektedir." dedi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV