Advert

4 GÜNDE ORDU’YA HAYRAN OLDULAR…

4 GÜNDE ORDU’YA HAYRAN OLDULAR…
4 GÜNDE ORDU’YA HAYRAN OLDULAR… Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu’nun turizm potansiyelini Körfez ülkelerine tanıtmak ve bu yolla ilimizde turizm hareketliliği sağlamak amacıyla Vali Tuncay Sonel’in girişimleri ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı(DOKA)’nın destekleriyle gerçekleştirilen Tanıtım Gezisi (Fam Trip) Programına katılan 9 farklı Körfez ülkesinden gelen seyahat acenteleri sahipleri, iş insanları ve sosyal medya fenomenleri, Ordu’daki programlarını tamamladı.

Seyahat acentesi sahibi, iş insanı ve sosyal medya fenomeninden oluşan 24 kişilik grup, 4 gün boyunca Ordu’nun turizm destinasyonlarını gezdi.  4 günlük gezi programını tamamlayan ve Ordu’ya hayran kaldıklarını ifade eden seyahat acenteleri sahipleri, iş insanları ve sosyal medya fenomenleri, Ordu’ya dair izlenimlerini Vali Tuncay Sonel ile paylaştılar.

Kapımız her zaman açık

Körfez ülkelerinden gelen konuklarla Valilik Toplantı Salonunda bir araya gelen Vali Tuncay Sonel, “Sizlerin bu ziyaretiyle birlikte Ordu’muzun daha da iyi tanıtılacağına inanıyoruz. Ordu’muzun misafirperver insanlarıyla birlikte sizlere her daim gönlümüz, kapımız açık” diye konuştu.

Konuklar da 4 günlük tanıtım gezisi programıyla ilgili görüş ve düşüncelerini Vali Tuncay Sonel ile paylaştılar.

Yatırımcılara çağrı

Ordu Valiliği ve Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak yatırımcıların yanında olduklarını ifade eden Vali Tuncay Sonel, “İlimize yatırım yapmak isteyen yerli ve yabancı tüm yatırımcılarımızın yanındayız. Turizmle ilgili, organize sanayi bölgesiyle ilgili yapılabilecek yatırımlar var. Sizler bize yatırım yapmak istediğiniz alanı bildireceksiniz ki biz de ona göre sizlere yer tahsis edeceğiz. Yer göstereceğiz, yardımcı olacağız. Bürokratik işlemlerin çabuk aşılmasını sağlayacağız. Her türlü yardımı yapmaya hazırız. Yeter ki Ordu’ya yatırım yapın” diye konuştu. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERAL AKŞENER ORDU’YA GELDİ
MERAL AKŞENER ORDU’YA GELDİ
YEMİN VE RUHSAT TÖRENİ
YEMİN VE RUHSAT TÖRENİ