Advert

3 BİN ÖĞRENCİYE ANLAMLI HEDİYE!

3 BİN ÖĞRENCİYE ANLAMLI HEDİYE!
3 BİN ÖĞRENCİYE ANLAMLI HEDİYE! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu Belediyesi yeni eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle ilkokul 1. sınıf öğrencilerine hediye edilmek üzere okul çantası ve içerisinde eğitim malzemelerinin bulunduğu kırtasiye seti hazırladı.

 

Okul çantası ve kırtasiye seti ile birlikte öğrenci ve velilere hitaben bir de mektup yazan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Ülkemizin geleceği olacak öğrencilerimizi, bu sene kocaman sarılarak karşılayamayacağız belki; ama yine birlikte, her zamankinden daha kuvvetli ve özenle devam edeceğiz ülkemize "Değer" kazandırmaya” dedi.

Altınordu’da ilk defa okulla tanışacak 3 bin ilkokul 1. sınıf öğrencisinin her birine birer okul çantası ve içerisinde kalemden boyama kitabına, silgiden kalemtıraşa, elişi kağıdından boyaya kadar öğrencilerin ihtiyaç duyacağı birçok eğitim malzemesi bulunan kırtasiye seti hediye edilecek. Sosyal Belediyecilik misyonuyla hareket eden Altınordu Belediyesince hazırlanan çantalar ve kırtasiye seti önümüzdeki günlerde okullarda öğrencilere dağıtılacak.

"Desteğimiz sürecek"

Altınordu Belediyesince yapılacak okul çantası ve kırtasiye setinden oluşan eğitim yardımını değerlendiren ve yazdığı mektupla öğrenci ve velilere seslenen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “fikri irfanı ve vicdanı hür nesiller için yerelde sosyal Belediyecilik sorumluluğumuz ve insanı merkeze alan anlayışımızla öğrencilerimize ve eğitime desteğimiz her alanda sürecek.” dedi.  

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇAY OCAKLARI DA BİTTİ
ÇAY OCAKLARI DA BİTTİ
VAKALAR, YENİ YASAKLARI İŞARET EDİYOR!
VAKALAR, YENİ YASAKLARI İŞARET EDİYOR!