Advert

194 yıldır 7/24 mesai

194 yıldır 7/24 mesai
194 yıldır 7/24 mesai Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığına bağlı zabıta personelleri, Zabıta Teşkilatı'nın 194. kuruluş yıl dönümü ve Zabıta Haftası dolayısıyla Belediye Başkan Vekili Celal Tezcan ile Genel Sekreter Coşkun Alp’i makamlarında ziyaret etti.

Halk ile iç içe olan zabıtanın belediyenin aynası olduğunu ve zabıta personelinin zaman mefhumu gözetmeksizin çalıştığına dikkat çeken Başkan Vekili Celal Tezcan, "İlimizdeki değişim ve dönüşümde tüm personelimizin olduğu gibi sizlerin de önemli katkıları var. Bu uğurda son derece başarılı bir yol kat ettiğinizden hiç şüpheniz olmasın. 194 yıl önce kurulan bu saygın teşkilatın aynı ciddiyetle ve aynı kararlılıkla ebediyen devam edeceğinden hiç şüphemiz yok. Siz kıymetli çalışma arkadaşlarımızın bu güzel ve önemli günlerini bir kez daha kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

Zabıtanın halkla belediye arasında sevgi ve güven köprüsü kurduğunu söyleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp "Her geçen gün hizmet kalitesini arttıran ve personel yapısını dinamikleştiren, 7 gün 24 saat çalışan zabıta personelimiz halkımızın güven ortamında yaşamasının teminatıdır. Zabıta teşkilatı özveri ve dürüstlük göstergesidir. Vatandaşın esenliği için düzenli bir yaşam alanı hazırlayan belediye zabıtası kentsel yaşama katkı sağlayan önemli bir birimdir. Zabıta halkla belediye arasında bir sevgi ve güven köprüsüdür” şeklinde konuştu. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
72 kişi daha koronavirüse yenildi
72 kişi daha koronavirüse yenildi