Advert

10 KASIM'A BÖYLE Mİ HAZIRLANIYORSUNUZ?

10 KASIM'A BÖYLE Mİ HAZIRLANIYORSUNUZ?
10 KASIM'A BÖYLE Mİ HAZIRLANIYORSUNUZ? Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ses Ordu Şube Başkanı Ferit Ceylan, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü öncesinde Sağlık İl Müdürlüğü önündeki Atatürk büstündeki yazıların dökülmüş halde olması ve çevre düzenlemesinin özensizce durmasından dolayı tepki gösterdi.

 

Dünya devletleri tarafından büyük bir lider olarak Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün bugün 82. yıl dönümü. 10 Kasım Atatürk'ü Anma günü öncesinde Sağlık İl Müdürlüğü önündeki Atatürk büstünün yazılarının dökülmüş olması pes dedirtti.

"Atatürk ile kavgası olan yöneticiler istemiyoruz"

Konuya değinen ve tepki gösteren Ses Ordu Şube Başkanı Ferit Ceylan; şunları söyledi; "Beni Türk hekimlerine emanet ediniz" diyen Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusunun Ordu Sağlık Müdürlüğü önündeki Atatürk büstü, yazılar dökülmüş, çevre düzenlemesi özensiz ve yarın 10 Kasım dünya devletleri tarafından büyük bir lider olarak anılan bir devrimcinin ölüm yıldönümü ve bu yöneticiler mecbur oldukları için anma programına katılacak kendi kurumu önündeki büste ilgisiz kalan bir yönetici anma programındaki samimiyeti ne kadar inandırıcı olacak? Biz sağlık çalışanları olarak şunu haykırmak istiyoruz ki "Cumhuriyetimiz ve kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ile kavgası olan yöneticiler istemiyoruz" bizler aldığımız eğitimde ve ailemizden gördüklerimizle şunu kendimize görev bildik "Şartlar her ne şekilde gelişir ise gelişsin Cumhuriyetimizi ve onun kurucusunu ilelebet yaşatacağız."

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü   

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇAY OCAKLARI DA BİTTİ
ÇAY OCAKLARI DA BİTTİ
VAKALAR, YENİ YASAKLARI İŞARET EDİYOR!
VAKALAR, YENİ YASAKLARI İŞARET EDİYOR!