İCRADAN DENİZ KENARI SATILIK DAİRE

​Bahçelievler Mahallesi’nde bir bina içerisinde bulunan 177 m2. Daire, 377 bin lira tahmini bedelle İcradan satışa çıkarıldı.

İCRADAN DENİZ KENARI SATILIK DAİRE
İCRADAN DENİZ KENARI SATILIK DAİRE Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Bir borçtan dolayı haciz edilen ve icra yoluyla satışa çıkarılan bina ile ilgili ilan Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yer alıyor. İlana göre, söz konusu dairenin satışı 20 Ocak 2021 günü saat 14.00’de yapılacak.

İcra Müdürlüğü tarafından 377 bin 060 TL bedelle açık artırma usulü satışa çıkarılan daire: Sahile ve ana caddeye yakın bir mesafededir. Okulların toplu halde bir arada bulunduğu bölgededir. Kuşuçuşu olarak Şehir Merkezine 970,0 m, Hükümet Konağına 1,30 km, Ordu Devlet Hastanesine 1,40 km, Adliye Sarayına 2,60 km, Atatürk Bulvarına 100,0 m, Şehirlerarası Otobüs Terminaline 400,0 m, Novada Alışveriş Merkezine700,0 m uzaklıktadır. Sahile 130,0 m mesafededir. Yaklaşık 80,0 m kuzeyinde Ordu Ticaret Lisesi, 75,0 m doğusunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 170,0 m doğusunda Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulu, 15,0 m kuzey-doğusunda Ordu Lisesi vardır. Karayolu üzerindeki kafe, restaurant ve her türlü ticari işyerine çok yakındır. Şehrin ticari ve sosyal açıdan oldukça işlek olan Süleyman Felek Caddesine, Yeni Fidangöre ve Sırrıpaşa Caddesine yürüme mesafesindedir. Atatürk bulvarına ve özellikle sahile çok yakın bir konumdadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeden şehir merkezine ve şehirdeki önemli yerlere ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir. Taşınmazın Belediye hizmetlerinden tamamından faydalandığı, doğalgaz, elektrik, PTT, kanalizasyon, vb. olmak üzere alt yapı tesislerinin ikmal edildiği, ulaşımının oldukça kolay olduğu, dolmuş güzergahındaki caddelere çok yakın olduğu tespit edilmiştir. İmar planı ve şehir merkezinin içinde olduğu bilirkişice rapor edilmiştir.
Ayrıntılı bilgi için Tıklayınız

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ORDUSPOR 1967 GÖZÜNÜ KARATTI
ORDUSPOR 1967 GÖZÜNÜ KARATTI
FATSA'NIN GÖZÜ TAHTADA!
FATSA'NIN GÖZÜ TAHTADA!